Rafaels Ristorante, Kolding

Restauracja która nawet pusta jest w pełni zarezerwowana 😛 Kawy to tu nie wypijesz, chyba , że szybką i między zmianą gości…

Na pozór pusta knajpa okazuje się zarezerwowana aż do późnych godzin wieczornych, Pani na próżno szuka dla nas stolika, zaprasza na następny dzień i ochoczo chce nas wpisać w zeszyt. A my nie mamy czasu, chcieliśmy tylko wypić kawę. Na szczęście Chłopczyk zaczyna przebierać nogami i szepce, że nie wytrzyma już i musi do łazienki i to załatwia nam mały stolik przy wyjściu, który zajęty jest dopiero za 40 minut. Znaleźliśmy to miejsce z polecenia Tripadvisora, z którego często korzystamy w różnych miejscach na świecie. Niestety nie było napisane, że konieczna jest rezerwacja. 😉 Kto mógłby się spodziewać, że w środku tygodnia, poza sezonem, gdy ziąb na dworze i nawet psa nie da się wypędzić z domu wszyscy będą chcieli zjeść pizzę właśnie tu.

Wnętrza całkiem gustowne, detale wykończone materiałami pochodzącymi z recyklingu. Personel doskonale włada językiem angielskim. Kawa dobra. Reszty nie było nam dane spróbować, a podobno najlepszy lokal w mieście 😛  Ceny wysokie, ale nie odbiegające od duńskiego standardu.

POLECANE:
Rafaels Pizzeria

.

KOLDING, Dania5KOLDING, Dania2KOLDING, DaniaKOLDING, Dania3KOLDING, Dania1KOLDING, Dania4KOLDING, Dania7

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s