SEA PARK, Sarbsk

Sea Park w okolicach Łeby to nic innego jak fokarium z bonusem. Jest tam masa atrakcji dla dzieciaków od marynistycznego muzeum, parku makiet zwierząt i miniatur latarni morskich poprzez woliery z ptakami, kolejkę pirata, małpie gaje, parki linowe i place zabaw aż po główną atrakcję tego miejsca czyli największe w Polsce fokarium z czterema gatunkami: foką szarą, foką pospolitą, uchatkami kalifornijskimi i kotikami. Poza sezonem zdarzyć się może, że będziecie sami i codzienny trening mieszkańców fokarium będzie prywatnym pokazem dla Was, ale takie rzeczy to tylko w kwietniu czy październiku 😉 bo latem gdy nad polskim morzem dzikie tłumy to i w Sea Park będziecie musieli walczyć o dobre miejsce na widowni.

Restauracja nie serwuje posiłków typu vege ani „gluten free”, ale jest tam cała paleta niezdrowego żarcia. 😉 (poza sezonem bardzo ograniczona).

Ceny biletów wstępu wahają się od 29 zł do 49 zł w zależności od opcji i ilości dzieci, które zabierzecie na wycieczkę 😛

Niestety nie można wprowadzać do parku psiaków 😦  Jednak SEA Park znajduje się wśród lasów dlatego zawsze można wysłać tatę na długi spacer z pupilem i śpiącym niemowlakiem, dla którego i tak nie ma zbyt wiele atrakcji.
.
.
POLECANE:
Sea Park Sarbsk
Fokarium na Helu
Sasino i Cisowy Zakątek  do poczytania TU
.
Sea Park - Fokarium SarbskSea Park - Fokarium Sarbsk1Sea Park - Fokarium Sarbsk2Sea Park - Fokarium Sarbsk3Sea Park - Fokarium Sarbsk4Sea Park - Fokarium Sarbsk5Sea Park - Fokarium Sarbsk6Sea Park - Fokarium Sarbsk7Sea Park - Fokarium Sarbsk8Sea Park - Fokarium Sarbsk9

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s