BAŁTYK WIOSNĄ, okolice Łeby

Bałtyk wiosną jest chyba piękniejszy niż każdą inną porą roku.. Piękne, czyste, bezludne plaże, wiatr już nie tak mroźny jak zimą, dni coraz dłuższe a i miejsca na piknik jest sporo… Nie to co latem gdy palca nie ma gdzie wcisnąć o kocu, parawanie i leżakach już nie wspomnę.
Chłopczyk nie pamiętał zbyt wiele ze swego wczesnego dzieciństwa  gdy przemierzaliśmy dziesiątki  kilometrów spacerując brzegiem Bałtyku. Dla niego to nowe doświadczenie – morze i plaża, ale bez możliwości kąpieli, ba nawet bez zamoczenia stóp. Czuł się trochę zawiedziony, bo był przekonany, że będzie się kąpał, spakował do swojej małej walizki poza ulubionymi zabawkami, kąpielówki których wcześniej nie zauważyłam. Był bardzo podekscytowany, że jedziemy nad morze, w małej główce co innego sobie wyobrażał, znał morze, potrafił odróżnić je od rzeki i jeziora, ale do tej pory znał głównie ciepłe morza 😉 Na szczęście on uwielbia wyprawy i opowieści o ruchomych wydmach, brodzenie w kaloszach,poszukiwania starych latarni morskich i bursztynów w zupełności mu wystarczyły do odwrócenia uwagi od morskich i słonecznych kąpieli.
.
.
POLECANE:
Odludne, dzikie tereny latarni morskiej Stilo, której nam nie udało się odnaleźć
Cisowy zakątek we wsi Sasino 5km od  morza post o tym wyjątkowym miejscu TU
.
Cisowy Zakątek14Cisowy Zakątek16Cisowy Zakątek17Cisowy Zakątek18Cisowy Zakątek25Cisowy Zakątek27Cisowy Zakątek26Cisowy Zakątek15Kolaże2

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s