DUNE, Mielno

Restauracja, w której dobrze zjesz, ogrzejesz się po mroźnym spacerze nad brzegiem morza, będziesz podziwiać piękny widok i zajmiesz czymś choć na chwilę swojego kilkulatka.
Dla nas okazała się zbawieniem w pewien marcowy weekend…
Gdy wiosna nie nadchodzi, a wy wybraliście się na weekend nad polskie morze do miejscowości, która w sezonie tętni życiem, a poza sezonem mieszka w niej co najwyżej 100 osób 😉 możecie być pewni, że prędzej czy później zrobicie się głodni… W Mielnie obiad można zjeść jedynie w hotelach, które funkcjonują cały rok, a jest ich naprawdę niewiele i wątpliwej renomy albo zaopatrzyć się w chińskie zupki w Biedronce albo wstąpić do DUNE Restaurant Cafe Lounge nad samym morzem!
Oczywiście znaleźliśmy to miejsce w głodowej desperacji, pytając TripAdvisor’a „gdzie zjeść w okolicy?”, dostaliśmy odpowiedź: „koniecznie wstąp do DUNE” 😉
I tak wpadliśmy na piątkowy lunch, a zostaliśmy do niedzielnej kolacji! Menu zmienia się sezonowo, imprezowo, tematycznie 😀 Jest też przystosowane dla małych smakoszy i aż trudno w to uwierzyć, ale nie oferują nugetsów z frytkami! Za co dostają od nas specjalne wyróżnienie!
Wnętrza piękne, przytulne, cieszą oko i pozwalają się odprężyć. Część z barem i przestrzenią dla dzieci oddzielona od części jadalnej co z pewnością cieszy bezdzietnych. I tu warto przypomnieć trochę savoir vivre’u dla zakochanych w swoich dzieciach 😉 ( Dziecko w restauracji. )
A, i kawę w towarzystwie swojego włochatego pupila też można wypić przynajmniej poza sezonem 😀
Ceny wielkomiejskie 😉 ale bez wątpienia jest PYSZNIE! Najlepsza miejscówka w Mielnie!

POLECANE:
DUNE restauracja w Mielnie
Dune Restaurant Cafe Lounge na FB
HT Houseboats domy na wodzieDUNE restaurant1DUNE restaurant2DUNE restaurantDUNE restaurant3DUNE restaurant4DUNE restaurant5

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s