W DRZEWACH, Nałęczów

Miejsce pełne uroku… wyjątkowe, magiczne…tu czas stoi w miejscu! W samym Nałęczowie, w domu na drzewie, w blasku jesiennego słońca, z najfajniejszymi chłopakami jakich znam spędziłam niezapomniane chwile!
Każdy dorosły bawił się kiedyś w domku na drzewie, a jak nie to na pewno o tym marzył. 😛  W drzewach marzenia się spełniają. 🙂 Co prawda jest to nadrzewna konstrukcja w wersji de LUX, z mini łazienką i ogrzewaniem podłogowym, ale to wszystko da się wytłumaczyć gdy już tam się znajdziecie. Stąd po prostu nie chce się wychodzić… no może jedynie na taras podziwiać akrobacje wiewiórek. Tu chce się być o każdej porze roku. Nam udało się zamieszkać w Grabie – w największym domku z przepięknym widokiem na wąwóz. Śniadania i podwieczorki w wiklinowym koszu podane dyskretnie tuż pod drzwi, spora ilość książek, kilka gier i lornetka na stanie sprawiły, że tylko wieczorny głód wypędzał nas z lasu i przerywał doskonałą zabawę!

Polecane:
W DRZEWACH
Restauracja PATATAJ
WDrzewach07WDrzewach08WDrzewach013WDrzewach012W Drzewach_wybrane1W Drzewach_wybrane2W Drzewach_wybrane3W Drzewach_wybrane5W Drzewach_wybrane6WDrzewach016WDrzewach05W Drzewach_wybrane7W Drzewach_wybrane8W Drzewach_wybrane9W Drzewach_wybrane10W Drzewach_wybrane11W Drzewach_wybraneWDrzewach011W Drzewach_wybrane12

1 komentarz do “W DRZEWACH, Nałęczów

  1. Pingback: Drewniana Róża, Michałowice | crazyjtravel

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s